Oferowane przez nas produkty wykorzystywane są do masowych promocji. Własny park maszynowy umożliwia szybką indywidualizację produktów we wszystkich technikach:

  • sitodruk – technika druku, w której formą drukową jest szablon nałożony na drobną siatkę tkaną, metalową lub wykonaną z włókien syntetycznych. Wykonanie odbitki polega na przetłaczaniu farby przez matrycę.
  • tampondruk – technika druku pośredniego, zaliczana do pochodnych druku wklęsłego, polegająca na nakładaniu farby drukarskiej za pomocą miękkiego gładkiego stempla zwanego tamponem. Za pomocą tamponu o odpowiednim kształcie wykonywany jest nadruk na nierównych i nieregularnych powierzchniach. Przez dobranie odpowiedniej farby możliwe jest drukowanie na podłożach (zwanych kształtkami) takich jak tworzywa sztuczne, guma, szkło, metal itp.
  • termotransfer – technika nadruku polegająca na termicznym wgrzaniu w materiał wcześniej przygotowanego rysunku, naniesionego przy pomocy urządzeń służących do masowego powielania typu ‘ksero’, bądź drukarki podłączonej do komputera, ewentualnie wycięty w formie szablonu.
  • grawerowanie –  jest to bardzo trwała metoda zdobienia. Polega na wyżłobieniu w podłożu za pomocą lasera CO2 lub YAG wcześniej przygotowanego projektu. Trwałość tej metody wynika z tego, że logotyp zostaje wyryty w materiale, a nie jak to jest w przypadku nadruków naniesiony na jego powierzchnię.
  • sublimacja – metoda znakowania, która doskonale sprosta wymaganiom sportowców czy osób biorących udział w maratonach, ponieważ nie tylko jest trwała, ale również przepuszcza powietrze, dzięki czemu zapewnia pełny komfort użytkowania.
  • haft – jest jedną z najstarszych metod zdobienia przedmiotów. Następcą ręcznego haftu jest obecnie haft komputerowy, który jest dzisiaj powszechnie stosowany do znakowania upominków reklamowych.
  • tłoczenie – to technika znakowania, która polega na przeniesieniu wybranego wzoru z matrycy na produkt z udziałem wysokiego ciśnienia i temperatury. Tłoczenie wykonywane jest na różnego rodzaju materiałach skórzanych, albo skóropodobnych, oraz na tekturze i tworzywach. Tłoczenie można wykonywać na sucho poprzez odbijanie jedynie samej matrycy w materiale lub za pomocą folii tzw. “color stamping”, najczęściej w kolorze złotym lub srebrnym.
Back to Top