Środowisko

Prowadzenie działalności bez szkody dla środowiska i przestrzeganie zasad prawidłowego postępowania z zużytym sprzętem elektronicznym i elketrycznym do dla NAS priorytet.

Dlatego zarejstrowalismy się w rejestrze przedsiebiorców prowadzonym przez GIOŚ jako Wprowadzajacy sprzęt i podjęlismy współracę z ELECTRO-SYSTEM Organizacją Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elktronicznego S.A. Każdy z nas jest użytkownikiem sprzętu elektrycznego i elektronicznego, a co za tym idzie potencjalnym wytwórcą niebiezpiecznego dla ludzi i środowiska odpadu. Z drugiej strony zużyty sprzęt to cenny materiał, z którego możemy odzyskać cenne surowce takie jak: miedź, cyna, żelazo, szkło, a nawet złoto i srebro.

Jak bezpiecznie pozbyć się zużytego sprzętu ??

  1. Zostaw w sklepie, w którym kupujesz nowe urządzenie. Każdy sklep ma obowiązek nieodpłatnego przyjęcia starego sprzętu jeśli kupimy w nim nowy sprzęt tego samego typu i ilości.
  2. Odnieś do punktu zbierania. Informację o najlbliżych lokalizacjach znajdziesz na stronie internetowej lub tablicy ogoszeń w swojej Gminie.
  3. Zostaw w punkcie serwisowym. Jeżeli naprawa sprżetu jest nieopłacalna lub niemożliwa ze względów technicznych, serwis jest zobowiązany do nieodpłatnego przyjęcia tego urządzenia.
    Zebrany w ten sposób sprzęt trafia do specjalistycznych zakładów przetwarzania, gdzie w pierwszej kolejności usunięte zostaną składniki niebezpiecznie. Pozostałe elementy trafią do odzysku i recyklingu.

Specjalizujemy się w indywidualnych produkcjach

Począwszy od indywidualnych kształtów produktów, do artykułów dedykowanych kampaniom reklamowym – „Państwa Projekt, Nasze Wykonanie”. Design artykułów dostosowujemy do aktualnych trendów rynkowych lub do potrzeb Klienta.

Współpracujemy od wielu lat z fabrykami w Europie i na Dalekim Wschodzie, są to nasi sprawdzeni partnerzy, znamy ich rzetelność i jakość produkcji. Czas realizacji od 14 do 70 dni w zależności od produktu, ilości sztuk i rodzaju transportu.

NIE WOLNO WYRZUCAĆ ZUŻUTEGO SPRZĘTU ŁĄCZNIE Z INNYMI ODPADAMI !!!

Grożą za to wysokie kary pieniężne